TrnavaCup + MSR teriérov 2011

Dátum: 3.9.2011

Rozhodca: Ladislav Ujházi

 

  Umiestnenie/(z celk.) Čas Chyba Odmietnutie Známka
Open agility 6./18. 56,62s. 1 - D
Open jumping 10./18 43,37s. 1 1 VD
Open špeciál 8./18. 52,92s 1 - VD
Súčet 4./18.        
Súčet MSR teriérov 3./5.        

 

Tento pretek bol pre mňa aj pre Boru 1.oficiálny. Chcela som parkúry zabehnúť čo najlepšie a hlavne sa nedisknúť. Čo sa nám aj podarilo. 

Prvý beh bol Open Agility, ktorý pozostával z 18 prekážok. Niektoré úseky boli pomerne chytáky a dalo sa tam krásne disknúť. Našťastie sme to s Borou ustáli :) Hneď na začiatku Bora vletela do slalomu bezhlavo a vypadla z neho, ale po opravení už bežala pekne.

Ďalej sme si zabehli Open Jumping- parkúr bol pomerne ľahký, na začiatok rozlišovačka tunelov, Bore som na rovinke ušla a ona ako sa ma snažila dohnať zhodila tyčku. Potom som spravila klasickú chybu a to ,že som zabrzdila pred tunelom a Bora hneď spravila odmietačku... Kedy sa to ja naučím? ale slaom dala krásne :)

Posledný parkúr bol Open Špeciál- už sme boli obe prehriate a unavené. Po obhliadke som mala pocit, že si ho ani nezapamätám. Zdal sa mi strašne ťažký. Nakoniec sme ho zabehli najlepšie zo všetkých troch a nebyť mojej hlúpej chyby na kladine to mohol byť aj čistý beh. Ale nevadí s týmito preteki som maximálne spokojná! :)

Foto TU.

 

Video Open agility TU.

         Open jumping TU.

         Open špeciál TU.